O nas

Kategorie

Producenci

Nasza Magiczna Kraina Malakoala

Zajmuje się każdą potrzebą dziecka, mamy do zaproponowania piękne i unikalne plecaki w dobrych cenach dla chłopców i dziewczynek. Możemy zapewnić, że dzieci zakochają się w naszych tornistrach. Dla małych mężczyzn zakochanych w piłce nożnej możemy zaproponować plecak FC Barcelony, a dla małej księżniczki prezentujemy tornistry z barbie na pewno dzieci będą zachwycone. Ale to nie wszystko, nie zapominajmy o naszych starszych pociechach w wieku gimnazjalnym dla nich też znajdziemy coś odpowiedniego.

Jeśli szukasz też czegoś na bal przebierańców, mamy szeroki zasób kostiumów dla dzieci. Każda dziewczynka może wcielić się w swoje ukochane bohaterki między innymi Bellę, Śnieżkę , wróżkę, czerwonego kapturka czy nawet Elsę z krainy lodu. Chłopcom mamy do zaproponowania stanie się jednym z jego ulubionych postaci z komiksów czy bajek na przykład Batman, SpidermanIron Man. Może także zostać policjantem, Ninja lub Mrocznym Lordem z Gwiezdnych Wojen. Nasze kostiumy świetne pasują na Halloween, bale przebierańców itp. Każdy strój jest wykonany z precyzją i dobrych materiałów by nie zniszczył się po pierwszej zabawie i do tego wygląda świetnie. Proponujemy także mnóstwo akcesoriów, masek. Wybór jest naprawdę szeroki w każdej kategorii na naszej stronie, czy są to plecaki kostiumy, zabawki.

Na rok szkolny, potrzebne są piórniki, kredki, torby na buty i tak dalej. My to wszystko mamy! Wybór na naszej stronie jest naprawdę szeroki, mamy coś dla dzieci w każdym wieku. Nawet najmniejsi nie mają się czego bać, foteliki do samochodu, huśtawki, wózki, leżaczki to też tutaj znajdziesz. Obiecujemy, że na naszej stronie dzieci znajdą wszystko czego mogą sobie zapragnąć a portfel rodzica pozwolić.

W naszej Magicznej Krainie Malakoala każdy chłopiec i dziewczynka znajdzie coś dla siebie.