Kategorie Blog

Zabawki na Święta dla dzieci - co kupić?
Sezon świąteczny to ten czas w roku na który większość z nas niecierpliwie czeka. Wyjątkowa atmosfera, śnieg, wszyscy jacyś serdeczniejsi, a i więzy rodzinne czuje się tak bardziej... Żeby całkowicie móc się skupić na magicznej atmosferze świąt i uniknąć stania w kilometrowych kolejkach dzień przed Wigilią, warto z dużym wyprzedzeniem zatroszczyć się o prezenty dla najbliższych.
sie 22, 2018 0 Komentarzy wyświetleń (549)
Bezpieczne zabawki na Mikołaja lub Święta
Aby świąteczny dzień był pełen radości i uciechy z otrzymanej zabawki, trzeba przede wszystkim wybrać tę odpowiednią. Należy wybrać prezent, który przede wszystkim będzie odpowiedni do wieku dziecka. Oczywiste jest to, że zabawka dla malca nie może zawierać małych elementów, które mogłyby zagrozić jego życiu.
sie 21, 2018 0 Komentarzy wyświetleń (505)
Jaki strój na Halloween dla dziecka?
Halloween to święto, które coraz częściej obchodzi się w polskich szkołach. Towarzyszy mu wspólna zabawa, bal przebierańców oraz wróżby. Rodzice muszą zaopatrzyć swoje pociechy w stroje, które zdobędą uznanie wśród rówieśników. Jakie trendy najczęściej towarzyszą halloweenowej nocy?
sie 20, 2018 0 Komentarzy wyświetleń (499)
Jaki kostium na bal przebierańców dla
Bale przebierańców popularne są zarówno wśród dorosłych jak i wśród dzieci. Cieszą się niemalejącą popularnością, będąc jedną z większych atrakcji w przedszkolach i szkołach podstawowych, dostarczając przy tym najmłodszym ogrom radości. Taki bal to wspaniała okazja na niezapomnianą dla naszego malucha zabawę i integrację z innymi dziećmi.
sie 20, 2018 0 Komentarzy wyświetleń (506)
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru zabawek
Narodziny dziecka to niezwykle ważny moment w życiu każdej pary. Wiąże się to nie tylko z samymi przyjemnościami, ale również i obowiązkami. Już od najmłodszych lat warto uczyć dziecko i je rozwijać. Jednym z najlepszych sposobów na rozwój fizyczny, jak i psychiczny dziecka jest zabawa.
sie 20, 2018 0 Komentarzy wyświetleń (489)